Головна » 2014 » Липень » 14 » Для миру і життя
21:24
Для миру і життя

Шановні друзі!

Військова частина 3056 внутрішніх військ МВС України готується до відправлення наших співвітчизників у зону АТО. У зв'язку з цим виникла термінова необхідність допомоги для підвищення якості підготовки особового складу та його матеріального забезпечення.

Жіночий клуб "Ініціатива" звертається до всіх небайдужих херсонців із проханням надати вкрай важливу підтримку нашим захисникам.

Потреби у конкретних речах: необхідні маски, плащі, накидки, обладнання для польового душу, аптечки, бензопила, казани, батарейки, маскувальні сітки для техніки, намети для 2-3 осіб, тенти для польовоі кухні, набори кольорових ручок і багато іншого...

Ви можете зателефонувати за номером 0675516863 (Зоя Яківна Бережна) або завітати безпосередньо до військової частини 3056, що знаходиться в Херсоні на вул. Паровозній, 36.
Ми закликаємо вас відгукнутися на це прохання! Насправді життя часто залежить від деталей. Ваша предметна посильна допомога буде також нести надзвичайно добру енергію, силу підтримки, щирий поклик серця, бажання жити в мирі і любові!

Нехай наші чоловіки мужньо і витримано виконають свій непростий обов'язок. Ми будемо з ними завжди, докладаємо максимум зусиль для забезпечення їх усім необхідним, молимося і чекаємо на повернення додому.

З повагою, президент жіночого клубу "Ініціатива"
Зоя Бережна

Переглядів: 237 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1