Головна » 2012 » Червень » 12 » Для Міста і Всесвіту
23:17
Для Міста і Всесвіту
Сьогодні – день народження найпершого друга жіночого клубу «Ініціатива», члена-кореспондента Академії будівництва України, Херсонського міського голови Володимира Васильовича Сальдо!
    
Ми раді вкотре засвідчити провіднику нашої потужної команди глибоку шану, любов, щиру вдячність за підтримку спільних проектів! Жіночий клуб «Ініціатива» добре знає, який цікавий життєвий шлях Ви пройшли: відмінне навчання у Криворізькому гірничорудному інституті та отримання офіцерського звання, робота в Монголії радником і опанування монгольської мови за півроку, спорудження головних будівель Херсона і захоплення боксом… Ви дуже любите дітей, не боїтеся нового – і тому до 56-го дня народження ми підготували для Вас незвичні привітання. Ми співставили різні миттєвості Вашого життя з оригінальними розмальовками – аби мами їх скачали, а дітки розфарбували і стали ще більш розвиненими, веселими, вдумливими Громадянами Всесвіту.
    
Нехай і надалі все, що пов’язане з ім’ям Херсонського міського голови Володимира Сальдо, буде позитивним, творчим, корисним, життєдайним і результативним!
Переглядів: 193 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0