Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Епоха гармонії

Незабутніх вражень, щасливих подій та втілення найзаповітніших мрій жіночий клуб «Ініціатива» бажає директору ТОВ «Епоха» Тетяні Олександрівні Золотун, яка 27 січня відзначає день народження!

Вона могла стати музикантом, але пов’язала життя з будівництвом. Чоловік Ігор Васильович та дочка Жанна працюють разом з нею на одному підприємстві - це родина вимогливих, розсудливих, відповідальних людей, які розуміють справжню музику, знаходять час для мандрівок і завжди відкриті добру.
   
Тетяна Олександрівна увійшла до клубу «Ініціатива» у 2006 році. ТОВ «Епоха» і раніше допомагало представникам організації Червоного Хреста, церкви. Зараз Тетяна Олександрівна надає спонсорську допомогу для проекту «Підприємці Херсона – дітям», багатьох інших акцій, особливо підтримує випускників-сиріт. Підприємство «Епоха» зробило неоціненний внесок у створення скульптурного образу Покрови Божої Матері та впорядкування Покровського скверу, установку лавки і символу серця закоханих у Потьомкінському сквері тощо. Планує благочинну діяльність і на майбутнє.
   
Тетяна Олександрівна вважає, що секрет краси – це займатися своєю справою, по-справжньому любити життя… Саме тоді людину робить гарною зовнішнє вираження внутрішнього стану.
   
Тетяно Олександрівно, ми Вас любимо і вітаємо! Залишайтеся завжди такою ж прекрасною, мудрою і красивою!

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (27.01.2012)
Переглядів: 225