Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Книга – велика сила

Чи замислювалися ви про те, чому в мережі магазинів «Учбова книга» кожен може знайти для себе щось потрібне і корисне? Тому що її заснувала мудра і чуйна людина, представниця жіночого клубу «Ініціатива» Ганна Валеріївна Лісова. Активна учасниця найрізноманітніших просвітницьких і благодійних акцій виросла у вчительській родині, закінчила Херсонський державний педагогічний інститут і почала працювати в школі. Присвячувала учням багато часу, виховувала свою доньку та дійшла висновку: поганих дітей не буває. Є такі, які нікому не потрібні.
   
Лісова мріяла, щоб у нашому місті був центр або фірма, що надавала б кваліфіковану допомогу батькам. Вирішила: у неї достатньо бажання, терпіння і сил, щоб створити такий центр. У Херсоні з’явився «Гувернер», а згодом - «Учбова книга».
   
Дві Почесні грамоти Державного комітету телебачення і радіомовлення України, відзнаки кращих книжкових форумів, подяки Херсонського міського голови та жіночого клубу «Ініціатива» неодноразово привертали увагу до особистості Ганни Валеріївни та її колективу. А ми її любимо за відкрите серце, очі з вогником та безкорисливі добрі справи…

 

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (08.04.2014)
Переглядів: 411