Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Надія і любов

Сьогодні – день народження однієї з перших учасниць та засновників жіночого клубу «Ініціатива», керівника Херсонського відділення ПАТ «Укрсоцбанк» Надії Олексіївни Калініченко!
    
Вона народилася у Житомирській області, закінчила Одеський технологічний інститут харчової промисловості ім. М. Ломоносова і почала трудову діяльність на посаді бухгалтера Херсонського консервного заводу ім. 8 Березня. Майже 18 років працювала у виробничому об’єднанні м’ясної промисловості, а з 1994-го присвятила себе банківській системі.
    
Надія Олексіївна – висококваліфікований організатор кредитно-фінансової справи, керівник стабільної установи, що надає повний спектр банківських послуг. Безперечна репутація і надійність становлять фундамент світогляду цієї жінки. Для неї банк - це об'єднання інтелекту, професіоналізму та ефективної роботи не тільки співробітників, але й клієнтів.
    
Людина успішна, соціально активна, пані Калініченко є наставником для багатьох фінансистів і надає всебічну підтримку підприємцям. Не одне скликання поспіль - член міськвиконкому Херсонської міської ради, відзначена численними нагородами місцевого та державного рівнів, зокрема орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
    
Надія Олексіївна є одним із флагманів жіночого клубу «Ініціатива», вона першою очолила організаційний комітет по підготовці та проведенню Дня Матері і долучається до всіх наших благодійних проектів. Батьки навчили її з братом бути відповідальними і великодушними, іти до людей з добром – і ми можемо пишатися нашою цікавою, оптимістичною, доброзичливою і різнобічною представницею, яка любить читати, подорожувати і вирощувати квіти – літні та зимові… Вона обожнює своїх онуків, радіє продовженню досвіду у найближчих людях і сподівається на створення міцної династії фінансистів.

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (19.02.2012)
Переглядів: 199