Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Радість наша

Сьогодні представниця жіночого клубу «Ініціатива», керівник зразкового ансамблю танцю «Радість» Наталя Олексіївна Луньова відзначає дуже красивий ювілей!
    
Вона народилася і багато років жила в Казахстані, але доля привела її в наші теплі краї – і ми, чесно кажучи, дуже тому радіємо…
    
Тому що маємо нагоду спілкуватися і насолоджуватись яскравою творчістю цієї жінки та її колективу, спостерігати, як чуйно і майстерно продовжує справу Наталі Олексіївни її донька. Ансамбль танцю «Радість» насправді зірковий. Він здобував перші місця у таких потужних конкурсах і фестивалях, як «Світ талантів», «Маленькі зірки», «Феєрія танцю», «Оберіг», «Натхнення»… Талановиті дітки із Комишан, Білозерки, Херсона стільки років захоплюють найвибагливіших глядачів, а ще дарують тепло і посмішки своїм батькам, своїм родинам.

Успіх «Радості» не тільки в професіоналізмові, наполегливості, таланті керівників. Кожна композиція цього колективу – народна, сюжетна, естрадна – має особливу енергетику, і це жіночий клуб «Ініціатива» відчув дуже давно. Важко перерахувати, у скількох акціях брав участь ансамбль Наталі Луньової. І чи можна передати словами ті емоції, що випромінюють маленькі світлі танцюристи, наскільки великою і вагомою є їхня місія, коли вони дарують радість іншим дітям – інвалідам, хворим, сиротам?
    
Наталя Олексіївна Луньова – це радість, сонце, гордість жіночого клубу «Ініціатива», це надзвичайно виразна і щира людина, яку ми тепло і голосно вітаємо!

Здоров’я вам, любові, благополуччя на довгі літа!

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (18.02.2012)
Переглядів: 220