Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Світ радості

Знайомство з жіночим клубом «Ініціатива» триває! Сьогодні героїнею нашої розповіді є директор магазину дитячих товарів «Чух-Чух» Наталя Петрівна Вєтошкіна. Надзвичайно тактовна, тендітна, відкрита, щедра, ця успішна жінка відкрила свій магазин у серпні 2002 року. Мережу «Чух-Чух» люблять і знають як справжню казкову країну – потужну, різнокольорову, добру… Вона підтримує усі без винятку акції жіночого клубу «Ініціатива»: День Матері, спорудження скульптури Покрови Божої Матері, свята трійнят, парад карапузів, «Підприємці Херсона – дітям», «Підготуй сироту до випускного балу»… Скільки чудових дарунків надав «Чух-Чух» за ці роки! Іграшки, одяг, взуття, косметика, меблі, коляски, корисний спортивний інвентар… Наталя Петрівна допомагає завжди - щиро і безкорисливо – як меценат і роботодавець. Захопливі майстер-класи, міжнародні дні, численні благодійні акції проходять не тільки у Херсоні, а й у сусідньому Миколаєві, але цьому передував довгий і непростий шлях.
   
Наталя Петрівна народилася в Киргизії, вела аграрний бізнес у російському селі, згодом переїхала до українського Станіслава і нарешті опинилася в Херсоні. У подружжя Вєтошкіних виникла ідея займатися іграшками. Знайшли постачальників, вивчили ринок, застосували нові сучасні розробки – і все вийшло. Не в один день і не одразу, але вийшло.
   
Коли Зоя Яківна Бережна запропонувала вступити до жіночого клубу «Ініціатива», Наталя Петрівна з радістю погодилася, тому що завжди допомагала всім, хто звертався до неї. Але ця допомога була дещо невпорядкованою, хаотичною. Об’єднавшись із однодумцями, визначивши напрями благочинної діяльності, Наталя Петрівна побачила як результат спільної роботи, так і те, скільки ще дітей потребують допомоги. Тепер до цього залучає і своїх доньок. Христина і Катерина здобули вищу економічну освіту в Києві, щоб стати помічниками батькам у їх бізнесі та благодійній роботі.
   
Класик був правий: у внутрішньому світі людини доброта - це сонце. Родина Вєтошкіних випромінює справжнє тепле сяйво… Нехай у їхньому житті буде якомога менше хмар!

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (08.04.2014)
Переглядів: 226