Головна » Статті » Матеріали » Приємно познайомитись

Усьому голова і краса

Чарівна представниця жіночого клубу «Ініціатива», заступник голови правління ВАТ «Херсонський хлібокомбінат» Надія Тихонівна Дурова сьогодні відзначає день народження!

Її батьківщиною є Одещина; під час навчання в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова вона захопилася рухливими видами спорту, була надзвичайно допитливою та енергійною студенткою. Так і вирушила у доросле життя: працювала інженером-технологом Херсонського консервного комбінату ім. 8 Березня, ВТО кафе і ресторанів Суворовського району, а згодом розпочала аудиторську діяльність у фірмах «Пріоритет» та «Еталон».
    
Надія Тихонівна Дурова увійшла до складу жіночого клубу «Ініціатива» у 2007 році за особистим запрошенням Зої Яківни Бережної. Це був найважчий період: її надійний коханий чоловік пішов з життя, вона змінила місце роботи, почала все з початку… Телефонний дзвінок президента клубу вона запам’ятає назавжди, вона відчула таку потрібну підтримку і знайшла сили зібратися.  Керівник  Дурова  використала  знання  з  технології  та  аудиту  для  виведення  хлібокомбінату  з  кризи  –  і  ситуація  в  колективі  із 700 осіб стабілізувалася, підприємство стало успішним.

 

Тут виявляють постійну турботу про ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни, опікуються підшефним 10-м класом школи-інтернату ім. Т. Г. Шевченка, під час холодів надавали підтримку малозабезпеченим городянам – щоденно виділяли 50 одиниць якісної, свіжої, натуральної продукції…
    
Хлібобулочні, кондитерські та макаронні вироби Херсонського хлібокомбінату смакують по всій Україні; вони постійно отримують Золоті медалі на міжнародних спеціалізованих виставках. За ефективну економічну політику, сумлінну сплату податків і благодійну діяльність колектив та його керівники мають чимало відзнак міського, обласного рівня, Міністерства аграрної політики і продовольства України. За заслуги перед Українською Православною Церквою та особистий внесок у спорудження Скульптури Образу Божої Матері «Покрова» Надія Тихонівна Дурова нагороджена Орденом Української Православної Церкви та грамотою Митрополита Київського і всієї України Володимира.

  

Справу свого діда і батька майстерно продовжує Сергій Дуров, який закінчив Національну академію управління за спеціальністю «Міжнародна економіка і господарське право». У листопаді він одружився і обіцяє багато років примножувати славу своєї родини, радувати маму новими професійними успіхами…
    
Люба Надія Тихонівна! Ми щиро дякуємо Вам за роботу в жіночому клубі «Ініціатива», за невтомну участь у наших проектах, усі ті добрі поради і справи, які Ви щоденно даруєте людям.
    
Нехай Бог благословляє Вас і всі Ваші дії!
    
З днем народження!

Категорія: Приємно познайомитись | Додав: Admin (21.03.2012)
Переглядів: 278