Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Як зекономити на ліках - поради від Херсонської філії ПриватБанку

Більше 512 тисяч жителів Херсонської області користуються картами ПриватБанку, і всі вони мають знати про можливості та переваги обслуговування у своєму банку - зокрема, отримувати знижки в аптеках регіону. Прес-офіс Херсонської філії ПриватБанку бажає Вам бути здоровими і озброєними інформацією щодо пільг, які можна і треба використовувати за потреби купити ліки та медичне обладнання.

У мережі партнерів проекту «Бонус Плюс» діє програма лояльності, яка дозволяє власникам карток ПриватБанку отримувати бонуси до 20%. Розплачуючись в аптеці – партнері програми – карткою ПриватБанку, Ви отримуєте грошові бонуси за кожну покупку. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій торговій точці, що бере участь у програмі.

Під час купівлі ліків чи медичного обладнання Ви кажете касирові, що бажаєте оплатити покупку з бонусного рахунку - і після оплати карткою на Ваш мобільний надійде повідомлення із сумою зарахованого бонусу та загальним балансом. Дізнатися про баланс рахунку можна також у банкоматі та Приват24.

Сьогодні партнерами програми «Бонус Плюс» є 88 херсонських аптек та закладів здоров’я - салонів краси, магазинів оптики і навіть аудіологічних центрів. Повний перелік цих закладів та бонуси, які на Вас чекають, указані на сайті bonus.pb.ua. Міні-версію сайту «Бонус Плюс» з переліком партнерів програми можна завантажити у Ваш смартфон.

Спеціальні знижки отримують власники карток класу Gold у мережі «ПриватБанк VIP». До клубу «ПриватБанк VIP» входить понад 3 000 елітних підприємств України - серед них чимало аптек Херсонщини. Зокрема, знижки від 3 до 10 % в обласному центрі надають:

  • аптека №15 на пл. Свободи, 3,

  • аптека №16 на вул. Гмирьова, 2,

  • аптека “Хорошая” на вул. Горького, 12.

У цих закладах діють наступні пільги:

  • для власників карт GOLD, WORLD - 3%,

  • за картами PLATINUM - 5%,

  • INFINITE, WORLD ELITE - 10%.

Поради з вигідного використання елітних карток можна осмислити на сайті VIP-клубу ПриватБанку. Інші корисні ідеї можна знайти в проекті «Економимо разом!», за допомоги якого користувачі ділитяться своїм досвідом економії коштів. Херсонська філія ПриватБанку бажає вам міцного здоров’я і радить не платити зайвого.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (19.10.2015)
Переглядів: 159