Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Херсонці можуть безкоштовно оцінити свій автомобіль онлайн та вигідно його продати

Своїм клієнтам ПриватБанк пропонує послугу “Викуп авто”, за допомогою якої кожен може отримати безкоштовну оцінку залізного коня у режимі онлайн. На спеціалізованому сайті PlanetAvto можна отримати інформацію про вартість авто, а також роздивитися виставлені на продаж нові та автівки з пробігом.

“Викуп авто” - це нова послуга, згідно з якою банк викуповує автомобілі віком до 20 років, а кошти від продажу старого авто зараховуються як аванс за новий автомобіль або перераховуються на карту клієнта. Як повідомляє прес-служба банку, послуга є безкоштовною, при цьому кошти можуть виплачуватися безпосередньо клієнту або зараховуватися до суми придбання іншого авто.

- Точна оцінка автомобіля визначається після проходження безкоштовного огляду на СТО-партнерах ПриватБанку - розповідає старший спеціаліст із продажу автомобілів Херсонського
філіалу ПриватБанку Олександр Власенко. - Для того щоб відвідати СТО, потрібно провести попередній запис на сайті або за телефоном у менеджера.
 
За допомогою PlanetAvto клієнти можуть швидко та без жодного ризику продати своє старе авто або купити нове. На сайті представлені автомобілі з усіх регіонів країни - тому кожен клієнт може вибрати для себе саме ту пропозицію, яка йому підходить найбільше. Ви можете стати учасником аукціону конфіскованих авто або подати заявку на автокредит з мобільного телефону. Дуже зручним  на сайті є відеоогляд автівок, що значно полегшує Ваш вибір.

Зараз на сайті PlanetAvto представлено близько 1000 автомобілів різних марок на будь-який смак. Щодня сайтом користуються більше 2 тисяч відвідувачів, а щомісяця через автосалон продається понад 300 автомобілів. Купуючи нове авто, клієнт отримує реєстрацію та установку gps трекера у подарунок, а також кредитується за вигідною відсотковою ставкою - 25% річних. При цьому
кредити оформляються як для фізичних, так і для юридичних осіб - на однакових умовах.

Прийміть рішення про придбання авто з майданчика ПриватБанку - і вже сьогодні Ви приїдете додому на новому автомобілі!

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (09.01.2015)
Переглядів: 112