Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Херсонська філія ПриватБанку підтримала IV Всеукраїнський телевізійний конкурс дитячого малюнку "Патріот"

У Херсонській обласній науково-універсальній бібліотеці ім. О. Гончара відбулося нагородження переможців ІV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Патріот”, який присвячено 70-й річниці Перемоги у Другій світовій війні. Херсонська філія ПриватБанку виступила одним із меценатів конкурсу, організованого телерадіокомпанією “ЯТБ”.

 

 

Конкурс дитячого малюнку “Патріот” був започаткований у 2012 році на підтримку зусиль батьків та вчителів у патріотичному вихованні дітей. Із часом активність учасників постійно зростала - на цьогорічний конкурс надійшло майже 500 робіт з Херсона та області, Львова, Миколаєва тощо. Розширилося і коло меценатів, які охоче стимулюють дитячу художню творчість. Цього року Херсонська філія ПриватБанку вперше виступила партнером проведення заходу і зокрема подарувала великий набір для юного художника Софії Долбні із Голої Пристані - у старшій віковій категорії вона здобула перше місце за роботу “Шануємо загиблих і живих”.

- Ми обирали кращі роботи у трьох вікових категоріях: 5-8 років, 9-13 років та 14-17 років, - говорить незмінний голова конкурсу, заслужений художник України Ольга Гоноболіна. - Окрім того, за результатами голосування на сайті ТРК "ЯТБ" також визначалися переможці на Приз глядацьких симпатій.

 

Юні художники представили власні малюнки у різних номінаціях: “Подвиги захисників”, “День пам'яті та примирення”, “Шануємо загиблих і живих”, “За мир в усьому світі”, “Оберіг для солдата АТО”, “Патріот України”, “Армійський вишкіл”, “Герої не вмирають”. Усі роботи будуть передані в зону АТО як обереги для солдатів на передовій.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (22.06.2015)
Переглядів: 259