Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Херсонська філія ПриватБанку привітала медиків області із професійним святом

18 червня в Обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відбулися урочистості,  присвячені Дню медичного працівника. Співробітники лікарняних закладів Херсонщини переглянули святковий концерт, який підготували для них їх колеги і професійні артисти, та отримали почесні грамоти і відзнаки.

Щирими словами поваги і подяки медиків вітали голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Короленко, керівники профспілкових організацій та меценати.

Представники Херсонської філії ПриватБанку завітали на урочистості із подарунковим сертифікатом на 5000 гривень, які буде витрачено на нагальні потреби галузі.

- Матеріальна допомога - це лише малий внесок, який може зробити кожен із нас у становлення здорового соціально відповідального суспільства, - говорить заступник керівника по роботі з бюджетними організаціями в Херсонській області Володимир Чечоткін. - Ми глибоко вдячні медичним працівникам за їх щоденну непросту працю і висловлюємо готовність надалі надавати допомогу тим, хто її гостро потребує.

Херсонська філія ПриватБанку обслуговує понад 12 тисяч медичних працівників та більше 30 закладів охорони здоров'я області. Серед медиків Херсонщини 874 лікарі вищої категорії, 18 кандидатів наук, 18 заслужених лікарів та один Герой України.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (22.06.2015)
Переглядів: 264