Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Херсонська філія ПриватБанку вшанувала кращих військовослужбовців

На запрошення ТВО начальника Херсонського гарнізону, військового комісара Херсонського облвійськкомату полковника Анатолія Бондарука 6 грудня представники ПриватБанку взяли участь в урочистостях до Дня Збройних Сил України. Уперше за часів української незалежності професійне свято військових відзначалося в найбільшому концертному залі області – ККЗ «Ювілейний», - та все-таки простора зала не змогла вмістити всіх достойних військових Херсонщини. Сьогодні у 6 воїнських частинах та військкоматі області їх близько 3500 осіб - відповідальних і самовідданих людей, що присвятили своє життя справі захисту Батьківщини.

По завершенню святкування та привітань на великій сцені Херсонська філія ПриватБанку завітала до обласного військового комісаріату для вручення спеціальних винагород особовому складу: провідному спеціалісту відділу обліково-мобілізаційної роботи Олексію Сазонову, механіку інформаційно-комунікаційного вузлу Олександрі Бурдейній та іншим зразковим виконавцям службових обов’язків.

Свято минуло, ці люди продовжують гідно та відповідально підтримувати належний рівень обороноздатності Батьківщини - і тому залишаються справжніми героями, патріотами незалежно від календарних дат. Щира вдячність вам, шановні воїни світла і добра!

Довідка:
ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. За даними на 1 січня 2014 року, активи банку становлять 214,5 млрд грн, капітал – 20,3 млрд грн, чистий прибуток банку за 2013 рік – 1,873 млрд грн. У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000  індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188
банкоматів, 361 термінал самообслуговування та 70 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua .

З повагою, Оксана Мелещенко
Прес-служба ПриватБанку в Херсоні:
Тел.: +38050 18 61 777
e-mail:   presshe@privatbank.ua
ПриватБанк - Ваша точка опори!
www.privatbank.ua

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (17.12.2014)
Переглядів: 143