Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Херсонські інкасаторські автомобілі ПриватБанку тепер мають спеціальні наклейки для контролю дотримання правил дорожнього руху

У 2015 році на інкасаторських машинах ПриватБанку быля заднього бампера з'явилися яскраві стікери з адресою електронної пошти uvaga@pb.ua. На цю адресу пішоходи і водії можуть повідомляти про факти порушення правил дорожнього руху спецтранспортом банку. Ідею запропонували активісти громадського контролю в соціальних мережах. Спочатку це починання в якості експерименту впровадили в Івано-Франківській та Київській областях - і буквально через місяць досвід поширили на територію всієї України.

"Наклейками “Порушив? Напишіть!” ми обладнали усі спецмашини філії, - говорить заступник керівника напрямку перерахунку та інкасації коштів ПриватБанку в Херсонській області Григорій Білик. - Наші водії стали більш дисциплінованими на дорозі. Інкасаторські автомобілі ПриватБанку добре впізнають на дорогах, і будь-яка помилка водія жваво обговорюється в соціальних мережах. Тепер, завдяки таким наклейкам і сигналам небайдужих громадян, ми можемо більш детально розбирати всі інциденти і підвищувати культуру поведінки наших водіїв на дорозі".

Для того щоб повідомити про порушення, потрібно на вказану адресу відправити електронний лист, у якому вказати час, місце і характер порушення, по можливості, номер машини. Суттєво полегшать роботу фото та відеоматеріали. За кожним сигналом фахівці ПриватБанку проводять перевірку. Якщо факт підтверджується - до винуватця застосовують заходи стягнення. А з усіма співробітниками інкасації проводять додатковий інструктаж на тему дотримання ПДД.

"У масштабах банку такі прецеденти були, - продовжує Григорій Білик. - У Херсонській області, на щастя, серйозних скарг не надходило. Але всі сигнали ми відпрацьовуємо максимально оперативно".

Співробітники ПриватБанку вдячні активістам і небайдужим херсонцям за пильність і увагу. Громадська думка для банку завжди важлива - спільними зусиллями фахівців і клієнтів ми зробимо обслуговування в ПриватБанку іще більш зручним та безпечним.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (05.11.2015)
Переглядів: 157