Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Купити квиток на поїзд стало простіше - залізничні каси тепер у ПриватБанку

Ось уже 3 роки ПриватБанк пропонує своїм клієнтам унікальний сервіс - придбання залізничних квитків. У період Різдвяних свят цим сервісом скористалися 145 тис. наших клієнтів по всій Україні, із них понад 7,5 тис. жителів Херсонщини.

Жителі Херсонської області можуть купувати електронні квитки на поїзд у будь-якому відділенні ПриватБанку, терміналі самообслуговування і в Приват24. Електронний квиток не обов'язково обмінювати на паперовий проїзний документ в касі залізничного вокзалу. Для посадки в поїзд провідникові необхідно пред'явити роздрукований електронний квиток (посадочний документ) і документ, що засвідчує особу. Купувати квиток в ПриватБанку можна за 45 днів до відправлення поїзда.

Важливою перевагою покупки квитка в ПриватБанку є те, що Ви бачите всі вільні місця у всіх вагонах поїзда, самостійно вибираєте вподобаний варіант і додаткові послуги, керуючи вартістю квитка.

"Ми не просто надаємо можливість купити квиток, але і консультуємо клієнтів, забезпечуємо підтримку від моменту бронювання місця до посадки в поїзд, - говорить заступник керівника Бізнесу платежів Херсонської філії ПриватБанку Віктор Ніжурін. - Наші співробітники у відділенні допоможуть кожному клієнтові вибрати і придбати квиток на найбільш зручний рейс».

«Тепер мені не треба їздити за квитками на залізничний вокзал, - відзначає журналіст газети “Вісник Приазов’я” Андрій Бейник. - Я можу купити квиток у терміналі ПриватБанку, який знаходиться в будівлі генічеського поштамту неподалік від нашої редакції, або у Приват24 - це дуже зручно».

На сьогоднішній день у Херсонській області працюють 75 відділень ПриватБанку, 188 банкоматів та 361 термінал самообслуговування. У грудні 2014 року в ПриватБанку квитки на поїзд придбали 4250 жителів Херсонщини, у січні 2015-го - 3270.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (24.02.2015)
Переглядів: 160