Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Мир для всієї України

Вкладники ПриватБанку, які стали учасниками акції «Мир для всієї України», отримали понад 3,2 млн грн компенсації процентів за вкладами, які були достроково зняті клієнтами в період політичної нестабільності в країні в січні–лютому 2014 року. Як повідомили в банку, в акції взяли участь понад 4 000 вкладників з усіх регіонів України.

«Ми провели акцію «Мир для всієї України» для того, щоб наші вкладники, які   в період непростих політичних та економічних змін розірвали депозити достроково, змогли відновити вклади, не втративши при цьому процентів, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Усі вкладники, які довірили свої гроші банку, нічого не втратили».

Нагадаємо, наприкінці лютого ПриватБанк оголосив про початок акції для вкладників, які через політичну нестабільність у країні достроково розірвали депозити. У рамках акції всі вкладники, які з 19 січня до 21 лютого достроково забрали гроші з депозитів, змогли відновити договори з компенсацією раніше втрачених процентів.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (01.09.2014)
Переглядів: 121