Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

На Херсонщині розпочала новий навчальний рік унікальна дитяча БізнесШкола ЮніорБанку

У Херсоні та Каховці відкрила новий навчальний рік безкоштовна дитяча БізнесШкола ЮніорБанку. Близько 100 учнів тільки розпочали опановувати основи підприємництва та фінансів - попереду на них очікує участь у ділових іграх та тренінгах, стажування в банку, а також користування банківськими послугами за допомоги "дитячої" пластикової карти ЮНІОРА.

Символічно, що в Херсоні заняття стартували відразу після відзначення Дня міста. ПриватБанк надав потужну фінансову підтримку обласному центру для проведення святкових урочистостей і зокрема допоміг привітати учасників конкурсної програми, організованої Херсонською обласною бібліотекою для дітей імені Дніпрової Чайки. ЮніорБанк реалізує багато цікавих проектів з культурними та освітянськими установами області.

"Цього року ми розширюємо програми фінансової грамотності - ми набрали чимало навчальних груп, з'явиться кілька нових захопливих практичних занять, - розповідає керівник напрямку ЮніорБанк у Херсоні Ірина Шкрум. - У рамках практичного курсу розвитку особистості передбачено складання “живих” роботів Lego з дистанційним керуванням. Для цього додатково заплановано заняття, де будуть опановувати курс робототехніки”.

ЮніорБанк - програма, що стартувала у 2009 році з метою підвищення фінансової грамотності школярів. Серед них 13 000 юніорів Херсонської області. Цієї осені БізнесШколи навчають дітей у Каховці, Херсонській гімназії №1, загальноосвітній школі №8 та безпосередньо у головному регіональному відділенні на проспекті Ушакова, 43. Географія проведення безкоштовних занятть обов’язково буде розширюватись.

Кращі випускники матимуть змогу позмагатися за звання “Фінансовий геній”, виграти чудові подарунки, а в майбутньому приєднатися до родини ПриватБанку. Щоб стати учасником програми, достатньо зателефонувати за номером 050 911 10 45 та подати заявку на сайті www.juniorbank.ua. ЮніорБанк запрошує школи Херсонщини до співпраці!

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (25.10.2014)
Переглядів: 82