Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

ПриватБанк дарує персональні бонуси за покупки у двох херсонських магазинах

На Херсонщині  в межах дисконтно-бонусної програми ПриватБанку «Бонус Плюс» продовжує діяти акція «Персональний Бонус». Для партнерів програми це означає можливість створювати власні акції з «Персональним Бонусом», а для всіх клієнтів - власників пластикових карток - можливість отримувати підвищені бонуси.

Цього разу скористатися персональними бонусами можуть покупці двох херсонських магазинів - "Палітра" та "Територія сну", - які  пропонують своїм відвідувачам «Персональний бонус» 10%.

У магазині "Палітра" акція діє до 8 листопада - тут Ви можете купити канцтовари для офісу і школи, а також супутні товари для творчості та хобі, подарункову продукцію і декор європейського виробництва.

«Територія сну» працює під девізом «Наш матрац - ваш комфорт». Це магазин, де пропонують широкий вибір матраців та аксесуарів - ортопедичні каркаси, подушки, наматрацники, ковдри, постільну білизну. У цій торговій точці акція «Персональний бонус» триває до 15 листопада.

“Саме завдяки акції “Персональний Бонус” власники карток ПриватБанку можуть не лише отримувати задоволення від відвудування найкращих закладів нашої області, а й заощаджувати кошти для майбутніх розрахунків у мережі «Бонус Плюс», - говорить керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега.

Сервіс «Бонус Плюс» діє в магазинах-партнерах ПриватБанку - у Херсоні це більше 396 торгових точок. Специфіка сервісу полягає в тому, що за кожну витрачену гривню банк повертає клієнту від 1 до 20% від суми покупки на спеціальний бонусний рахунок.

Програма «БонусПлюс» - це 328 690 000 гривень на бонусних рахунках клієнтів. Накопичені бонуси можна витратити в будь-яких торгових точках та сервісних підприємствах, а також в інтернет-магазинах, які беруть участь в програмі. Подивитися інформацію про «Бонус Плюс» можна на сайті http://bonus.pb.ua. Доступний і спеціальний мобільний додаток «Бонус Плюс», де надана ​​інформація про торгові точки - партнери програми, їх адреси та розташування на карті міста, а також розмір відсотка бонусу і залишок коштів на бонусному рахунку власника картки. На сайті «Бонус Плюс» можна підписатися на розсилку новин і оперативно дізнаватися про нові підключення і кращі пропозиції в рамках програми лояльності.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (05.11.2015)
Переглядів: 178