Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

ПриватБанк долучився до Дня кар’єри у Херсонському державному університеті

Херсонська філія ПриватБанку взяла участь у Дні кар’єри - щорічній  традиційній зустрічі роботодавців і майбутніх випускників факультету  фізики, математики та інформатики спеціальностей «Інформатика»,  «Програмна інженерія» і «Економічна кібернетика».

Організатором акції виступив Херсонський державний  університет - одна з перших у регіоні бюджетних організацій, що  розпочала співпрацю з ПриватБанком і сьогодні нараховує близько 10 тисяч клієнтів - отримувачів стипендій, зарплат тощо.

Студенти кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної  кібернетики можуть працювати у багатьох сферах, де потребуються  висококваліфіковані кадри. Тому на Дні кар’єри присутні представники  різних галузей економіки - як постійні учасники, так і нові компанії.  Цього року зі студентами спілкувалися керівник студії Wezom Сергій  Трушин, директор автохолдингу «Автопланета» Дмитро Іванов, представник  компанії DataArt Еліна Азадова і багато інших цікавих доповідачів. “Однією з головних цілей цієї зустрічі є допомогти найталановитішим  студентам розпочати успішну кар’єру, - підкреслила під час свого виступу директор Херсонської філії ПриватБанку Олена Бельмега. - Саме тому ми  запрошуємо студентів до проходження практики онлайн і активної співпраці”. Для сучасних студентів Інтернет та високі технології перетворилися на звичне джерело нескінченних можливостей і перспективних інновацій.  ПриватБанк надає унікальну можливість проходити практику онлайн у режимі 24/7/365, отримувати реальні знання та практичні фахові навички - і при цьому не витрачати дорогоцінний час на переміщення по місту та паперові формальності.

Здобутий досвід вивчення системи банківських послуг та навички  обслуговування клієнтів стануть у нагоді як у професійній діяльності,  так і в повсякденному житті.

Безкоштовну онлайн-практику можуть проходити студенти фінансових,  економічних та будь-яких інших факультетів – потрібно лише  зареєструватися на відповідному   сайті.  

Студенти, які за підсумками практики набирають найбільшу кількість  балів, зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку і отримують  гарантію працевлаштування в банку після завершення навчання у вищому  навчальному закладі.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (17.12.2014)
Переглядів: 109