Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

ПриватБанк допоможе херсонцям придбати подарунки до зимових свят через Інтернет

Відтепер у херсонців з'явилася можливість за допомогою ПриватБанку зручно та швидко здійснити купівлі в Інтернеті, адже ПриватБанк відкрив спеціальний «Магазин», у якому можна придбати будь-який товар через Інтернет. Доброзичливі консультанти допоможуть клієнту обрати найвигіднішу пропозицію в інтернет-магазинах України (Comfy, Praktiker, 5ok, TopMall, Gold.ua, знижкові сервіси «Покупон» і Groupon) та усього світу (E-Bay, Amazon, AliExpress тощо).

Досвідчені ринкові експерти виділяють топ-5 переваг « Магазину »:

- фахові консультації та широкий вибір найцікавіших пропозицій інтернет-магазинів;
- приємні бонуси за купівлі для кожного клієнта, у т. ч. можливий cashbаck до 6%;
- можливість придбати товар у кредит за допомогою сервісу «Оплата частинами» (безвідсотковий кредит до 24 міс.), кредитної картки «Універсальна» або розстрочки на картку;
- доставка безпосередньо в «Магазин» – за бажанням клієнта;
- гарантія ПриватБанку на повернення або обмін товару, що придбано на рекомендованих сайтах-партнерах, у т. ч. іноземних.

Важливо, що «Магазин» пропонує перевірені сайти-партнери та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не надійшов, продавець помилився в розмірах або товар бракований, то ПриватБанк допоможе вирішити такі питання.
 
Як повідомляє прес-служба банку,
«Магазин» працює за прозорою технологією: клієнт повідомляє, що бажає придбати; консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину; після чого банк за бажанням клієнта допомагає оформити кредит; партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. І на кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазині». Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14 до 30 днів
(залежно від сайту-продавця).

У Херсоні такий «Магазин»  почав працювати у головному регіональному відділенні ПриватБанку на проспекті Ушакова, 43 і вже встиг привернути увагу покупців. Він був створений 26 серпня цього року - і його послугою скористалися близько 100 клієнтів. Незабаром «Магазин» буде відкрито в кожному відділенні ПриватБанку.
 

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (09.01.2015)
Переглядів: 104