Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

Свято херсонських вертолітників

11 окрема бригада армійської авіації відзначила День бригади, який щорічно проходить на честь її утворення у селищі Чорнобаївка Білозерського району.

52-й день народження 11 окрема бригада армійської авіації зустріла в дуже непростий період, коли багато товаришів по службі виконують бойові завдання в зоні АТО. Командир бригади Максим Саміленко прочитав наказ про присвоєння військових звань, нагородження особового складу та винесення подяк. Директор обласного Палацу молоді Володимир Яценко виконав кілька патріотичних пісень. Слово для привітання надали представникам міської влади та Херсонської філії ПриватБанку.

"З вашою бригадою нас пов'язує давня дружба, - сказала керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. - Я знаю, що льотчики ніколи не називають політ останнім. Ви називаєте його крайнім. Наша сьогоднішня зустріч далеко не крайня. Ми завжди будемо пишатися вами і допомагати тим, що потрібно ". Цього разу на прохання командування бригади ПриватБанк придбав для особового складу ноутбук і кондиціонер.

11 окрема бригада армійської авіації була сформована в серпні 1961 року. За роки служби близько 2 тисяч її військовослужбовців виконали військовий обов'язок у республіці Афганістан. 137 льотчиків брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Понад 700 військовослужбовців - в миротворчих операціях ООН в Югославії, Сьєрра-Леоне, Іраку та інших країнах. За бойову майстерність, мужність і героїзм сотні херсонських льотчиків нагороджені бойовими орденами.

Ми захоплюємося силою і мужністю цих людей. І віримо, що кількість їх вильотів завжди буде дорівнювати кількості посадок.

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (05.09.2014)
Переглядів: 141