Головна » Статті » Матеріали » Точка опори

В апреле все украинцы смогут получить бесплатный билет на поезд

В течение апреля жители Украины смогут получить бесплатный билет на поезд, если будут покупать электронные железнодорожные билеты в ПриватБанке и расплачиваться за них картами MasterCard.

Как сообщила пресс-служба ПриватБанка, уникальная акция стартовала в Украине с 1 апреля и продлится до конца месяца. Бесплатный ж/д билет по Украине получат клиенты банка, которые оформят через ПриватБанк два билета и более и оплатят их с помощью карты партнера акции – ведущей международной платежной системы MasterCard.

«Сегодня уже никого не нужно убеждать в том, что покупать билеты в ПриватБанке намного быстрее и удобнее, чем в кассах вокзалов или на других сайтах. Банк продает каждый третий электронный билет в Украине, – говорит руководитель Направления «Платежи и переводы» ПриватБанка Михаил Рогальский. – Вместе с нашими стратегическими партнерами MasterCard мы решили поблагодарить и поддержать наших клиентов, полностью вернув покупателям стоимость второго билета».

По условиям акции каждый ее участник получит от банка и MasterCard компенсацию стоимости второго ж/д билета на следующий день после даты поездки, указанной в билете. Эти деньги будут зачислены на бонусный счет клиента. Их можно свободно использовать для оплаты товаров и услуг в магазинах – партнерах программы «Бонус Плюс», среди которых крупнейшие украинские продуктовые сети, магазины бытовой техники, аптеки и т. п.

Получить бесплатный билет также смогут покупатели льготных проездных документов – студенты и учащиеся средних профессионально-технических учебных заведений. Единственное условие – принять участие в акции можно только один раз за всё время ее проведения. Если у человека есть желание получить бесплатный билет, но нет карты MasterCard, ее можно бесплатно получить в любом отделении ПриватБанка.

«В период праздников украинцы много путешествуют. Совместно с ПриватБанком мы проводим эту акцию именно во время весеннего туристического сезона, чтобы поездки стали вдвое доступнее и картодержатели MasterCard смогли получить еще больше бесценных эмоций от путешествий по Украине, – говорит Вера Платонова, генеральный

У квітні всі українці зможуть отримати безкоштовний квиток на поїзд

Протягом квітня жителі України зможуть отримати безкоштовний квиток на поїзд, якщо будуть купувати електронні залізничні квитки в ПриватБанку та розраховуватися за них картками MasterCard.

Як повідомила прес-служба ПриватБанку, унікальна акція стартувала в Україні з 1 квітня та триватиме до кінця місяця. Безкоштовний залізничний квиток по Україні отримають клієнти банку, які оформлять через ПриватБанк два квитки та більше й оплатять їх за допомогою картки партнера акції – провідної міжнародної платіжної системи MasterCard.

«Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати в тому, що купувати квитки в ПриватБанку набагато швидше та зручніше, ніж у касах вокзалів або на інших сайтах. Банк продає кожен третій електронний квиток в Україні, – говорить керівник Напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Разом з нашими стратегічними партнерами MasterCard ми вирішили подякувати нашим клієнтам і підтримати їх, повністю повернувши покупцям вартість другого квитка».

За умовами акції кожен її учасник отримає від банку та MasterCard компенсацію вартості другого залізничного квитка наступного дня після дати поїздки, що зазначено у квитку. Ці гроші буде зараховано на бонусний рахунок клієнта. Їх можна вільно використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки тощо.

Отримати безкоштовний квиток також зможуть покупці пільгових проїзних документів – студенти та учні середніх професійно-технічних навчальних закладів. Єдина умова – узяти участь в акції можна тільки один раз за весь час її проведення. Якщо в людини є бажання отримати безкоштовний квиток, але немає картки MasterCard, її можна безкоштовно отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку.

«У період свят українці багато подорожують. Спільно з ПриватБанком ми проводимо цю акцію саме під час весняного туристичного сезону, щоб поїздки стали вдвічі доступнішими та держателі карток MasterCard змогли отримати ще більше безцінних емоцій від подорожей по Україні, – говорить Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові. – Такі ініціативи підтверджують статус ПриватБанку не тільки як інноваційного банку, який першим в Україні почав продаж електронних квитків на потяги, але і як надійного партнера та помічника в подорожах».

Продаж залізничних квитків відкрито через 12 000 терміналів самообслуговування та 2 500 відділень ПриватБанку по всій Україні. Також купити квиток на поїзд у період свят можна на сайті  bilet.pb.ua і через Приват24, оплативши його пластиковою карткою MasterCard. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на паперовий квиток.

Про MasterCard

MasterCard ( www.mastercard.com ) – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою у світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більше ніж 210 країнах. Продукти MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність простішою, безпечнішою та ефективнішою для кожного.

Слідкуйте за нами на Твіттері @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog і підписуйтеся на свіжі новини на Engagement Bureau .

По додаткову інформацію звертайтеся до Галини Удовик ( udovyk@prp.com.ua ) або до Віри Іванової ( vivanova@prp.com.ua ), тел.: (044) 495 29 60 (PRP Україна).

Категорія: Точка опори | Додав: Admin (11.04.2015)
Переглядів: 200